ප්‍රියංකා චෝප්රාගේ නවතම Instagram ඡායාරූපය බොලිවුඩය ගිනි තියයි

සුපිරි බොලිවුඩ් නිළි ප්‍රියංකා චොප්රා ජොනාස් කියන්නේ තම රසිකයින් සමග සේම පැපරාසීන් වෙත ද එකසේ සුහද ආකල්පයක් දක්වන නිළියයක්. විශේෂයෙන් පැපරාසි ඡායාරූප ශිල්පීන්ගේ අරමුණ ගැන මනාව දන්නා ඇය ඔවුන්ට වඩාත් හොද ඡායාරූපයක් ලබා ගැනීමට අවස්ථාව ලබා දෙනවා.

ඒ නිසා ප්‍රියංකාගේ රතු කාපට් මත පෙනුම පමණක් නොව ඇගේ ගුවන්තොටුපල පෙනුම, නිවසේ පෙනුම, නිවාඩු පෙනුම සහ මුළුතැන්ගෙයි පෙනුම පවා බොලිවුඩ් රසිකයින් අතර මහත් උන්නදුවක් ඇති කිරීමට සමත් වෙනවා. 

කොවිඩ් වසංගතය නිසා බොලිවුඩය අගුළු ලා ඇති බැවින් ප්‍රියංකා මේ දිනවල ජීවත් වෙන්නේ තම සැමියා සමග ලොස් ඇන්ජලීස් නුවර. ඒත් බොහෝ ඈත සිටියත් ඇය තම රසිකයින් සමග පවත්වන සුහද – මිත්‍රශීලී සම්බන්ධය අඛණ්ඩව පවත්වා ගෙන යාමට පියවර ගත්තා.

Read more—>>> ප්‍රියංකා චෝප්රාගේ නවතම Instagram ඡායාරූපය බොලිවුඩය ගිනි තියයි

Add Comment